باسمه
به مناسبت جمعه خشم؛ برای مردم مصر و تونس و شهدای مظلوم فتنه پارسال (
+).
  • پرده اول؛ هیلاری کلینتون است! زنگ زده به مصر! [بی حیا] به مردم می گوید آرام باشید! یک مقداری وقت بدهید خونتان را بیشتر بمکیم! Twitter را هم تعطیل کردیم یک وقت امنیت ملی مصر به خطر نیفتد!
  • پرده دوم؛ باز تماس گرفته؛ می گوید ما هم طرفدار مردم تونس هستیم هم طرفدار دیکتاتور تونس! (یادش رفته برای حمایت از انتخابات آزاد 23 سال دیر کرده!)
  • پرده سوم؛ این بار می گوید خون مرحوم مغفور رفیق حریری نباید به هدر برود! دادگاه بین المللی برگزار می کنیم پیگیری خون این بنده مظلوم خدا رو انجام بدهیم!!
  • پرده آخر (امید اول)؛ (همین چند وقت پیش) برای حاج‌آقا و مهندس پیغام داده بود که Twitter را به خاطر مردم ایران سرپا نگه داشتیم! چه ارتباط جالبی!
سرتان را درد نیاورم، فتنه گر همه جا فتنه گر است. لبنان هم که باشد همین طوری الکی Where Is My Vote دستش می گیرد! از این شعار فتنه‌گرهای لبنانی میزان صحت و سقم ادعای همزادان ایرانیشان را هم می‌شود فهمید! به مسئولین قوه قضائیه می گویم بجای محاکمه سران فتنه لااقل صادرشان کنید آنجا! شیخ هم می تواند بیانیه بدهد به خاطر تجاوز به طرفداران حریری در لبنان. خاتمی هم می تواند همانجا یک گوشه برای خودش شرط و شروط تعیین کند که برود خرید یا نرود! آن یکی هم به مناسبت سالروز قیام 14 مارس می‌تواند بیانیه بدهد!

جرج بوش (علیه آلاف اللعنه و العذاب) کجاست؟ بالاخره این ما هستیم که تئوری خاورمیانه بزرگ را داریم اجرا می کنیم ولی مثل این که هنوز منگ‌اند! عبدالله سعودی و اردنی و اختاپوس‌های اطرافشان
(زادهم الله شکماً!) هم سخت منتظر قیام مردم اند.

امام عزیز ما کجایی که ببینی مردم بی نام و نشان جهان اسلام به پا خواسته اند و همین پابرهنگان تو پشتوانه‌یشان شده‌اند؟ امروز دیگر پابرهنه خمینی بودن افتخار است تا کلاه امریکایی به سر داشتن. دیگر کار از دست همه خارج شده. ما فقط کافی است نظاره کنیم مردم دنیا چه گونه از انقلاب باباهای شهیدمان الهام می گیرند و روی پای خودشان می ایستند. لازم
نیست مثل امریکایی‌ها به کسی زنگ بزنیم. لازم نیست پول به کسی بدهیم. امروز روز برداشت است. ابوهادی(1) خودش می‌داند چه بکند. مردم لبنان را گرز می کند می زند توی سر سران فتنه! حالا مدام بگوئید همه جا سایه سنگین ایران را حس می کنیم. امام فرمود ولایت بر قلوب بکنید، گوش نکردید، این هم نتیجه‌اش.

تصویری از اقامه نماز در خیابان‌های تونس پس از 23 سال

دیگر همه فهمیده اند ابومازن ناموس فلسطین را فروخته! حالا چه دخلی به ایران دارد؟ اسم ایران را نبرند چه بکنند؟ دیگر چه کسی است که نداند ترکیه‌ی لائیک از حکومت خائن الحرمین مسلمان‌تر شده است و رؤیاهای امریکایی در آنجا برباد رفته؟ شاید کسی فکر نمی کرد درستی حرف «اسرائیل اوهن من بیت العنکبوت» این قدر زود ظاهر شود. اصلاً بگذار جرس قمر بنی هاشم را با عمر سعد مقایسه کند. مگر چیزی از شاه ما عباس کم می شود؟ اهلش می دانند با انقلاب تونس چه کسی می سوزد. ما که به خاطر آزادی برادران‌مان قند دارد توی دلمان آب می شود.

حالا به این پرده‌ها توجه کنید و والسلام:
  • در زندانهاى فلسطین، در گوشه‌ى كشورهاى آفریقایى، در تونس و مراكش، تحت اختناق به نام او  (امام خمینی) شعار مى‏‌دهند. چه كسى این كار را كرده است؟ ما تبلیغ كرده‏‌ایم؟ آیا دستگاه‌هاى تبلیغى مى‏توانند بگویند كه این كارها را ما كرده‏ایم؟ ... هیچ‏كس نمى‏تواند بگوید كه اسم امام را من در فلان جا بردم. اسم امام، خودش مثل سرازیر شدن آب در یك سرزمین صاف و مستعد رفت. نمى‏‌خواهد كسى آن را پارو بزند؛ خودش سرازیر مى‌‏شود و مى‏‌رود، تا چشنده و نوشنده‏‌ى خودش را پیدا كند. (+ حضرت ماه - سال 1369)

  • بدنامى آمریكا و بدنامى غرب برطرف نخواهد شد. اینها همچنان بدنام خواهند بود. شكى نیست كه بر اساس حقایقى كه خداى متعال تقدیر كرده است، خاورمیانه‌ى جدید شكل خواهد گرفت. این خاورمیانه، خاورمیانه‌ى اسلام خواهد بود. (رهبر عزیز انقلاب اسفند 88 +)
این هم پوستری که بچه‌ها برای هم‌راهی با مردم در تظاهرات روز خشم در مصر طراحی کرده‌اند:1- هادی نام پسرِ شهیدِ سیدحسن نصرالله است که به واسطه او کنیه‌‌ی ابوهادی به پدرش داده‌اند.